coworking_wiosenny-konkurs4-1.jpg

WIOSENNY KONKURS – wygraj biurko

Wiosna! Wiosna! Ah, to Ty! …a z nią WIOSENNY KONKURS! Zrób zdjęcie, które łączy Twoją pracę z atrybutem wiosny, wrzuć je na swoje profile społecznościowe oznaczając #coworkingbioro i wygraj dedykowane biurko w BIóRO na miesiąc za free!
Więcej informacji na temat konkursu można uzyskać na naszej stronie bioro.pl. Niech ogarnie nas wiosenna kreatywność! 😀

Więcej szczegółów? Bardzo proszę…

Ze zdjęć opublikowanych na Twoich profilach społecznościowych z tagiem #coworkingbioro rozlosujemy biurko. Biurko jest dedykowane z dostępem 24/7 do coworkingu z widokiem na Wawel i Wisłę 🙂

Losowanie i ogłoszenie konkursu odbędzie się 31 maja, zatem od 1 czerwca będziesz mógł się do nas wprowadzić na miesiąc za free!

Rozstrzygnięcie konkursu będzie opublikowane w mediach społecznościowych Coworking BIóRO, zatem warto nas obserwować/ polubić. Zwycięzca zostanie również poinformowany za pomocą portalu, na którym udostępnił zdjęcie. Będziemy też systematycznie publikować ciekawe zdjęcia na naszych profilach, żebyście sami mogli ocenić otagowane zdjęcia. Zatem warto na polubić/ dodać i śledzić co się będzie działo. Poniżej podajemy linki, żeby łatwiej było nas znaleźć.
facebook
instagram
twitter

Pamiętaj też, że do czasu rozstrzygnięcia konkursu możesz skorzystać z bezpłatnego dnia próbnego. Wystarczy napisać lub zadzwonić.