SALE KONFERENCYJNE

Czeka na Was komfortowo wyposażona sala konferencyjna w ścisłym centrum miasta. Zapewniamy wynajem na dni oraz na spotkania na godziny.

Sala szkoleniowa/ sala spotkań

kameralna sala szkoleniowa, wyposażona w wygodne fotele, idealna na małe szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe, coaching, rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy (do 14 osób).
Cena za wynajem sali szkoleniowej za dzień (8 godz.) od 200 zł netto
Cena za wyanjem sali spotkań godz. od 35 zł netto

W sali udostępnimy flipchart, tablicę magnetyczną/ do pisania, dostęp do szybkiego internetu, projektor. Proponujemy catering w zależności od potrzeb. Może to być tylko kawa/ herbata lub całe zestawy obiadowe. Przerwy kawowe i kameralna atmosfera kamienicy zbliża uczestników i sprzyja networking’owi. W przepięknej okolicy, gdzie znajdują się sale szkoleniowe mamy również sprawdzone miejsca na lunch, zatem chętnie polecimy, gdzie dobrze zjeść.

W związku z tym, iż sala konferencyjna znajduje się w centrum Krakowa, zapewniony jest łatwy dojazd zarówno tramwajem, jak i autobusem. Zobacz jakim środkiem komunikacji publicznej będzie Ci najłatwiej do nas dojechać. Auto możesz zaparkować na ulicy w pobliżu biura.

Rezerwując salę prześlij nam:

  • datę oraz godziny spotkania,
  • liczbę uczestników,
  • preferowane ustawienie stołów i krzeseł: teatralne, szkolne, litera U, Litera L, zespołowe, spotkanie (kameralne),
  • opcję cateringu: kawa/ herbata, soki, woda, kruche ciastka/ słone przekąski, kanapki/ tarty, do uzgodnienia zestawy obiadowe.

W jednym mailu potwierdzimy rezerwację i prześlemy wszystkie niezbędne informacje, aby wynajem sali szkoleniowej był łatwy i przyjemny.

Jeśli Twoje szkolenie jest wydarzeniem otwartym, czyli wykorzystujesz internetowe platformy tematyczne, serwisy ogłoszeniowe oraz media społecznościowe, aby zebrać grupę na kurs/ zajęcia, możemy również pomóc w promocji wydarzenia. Zamieszczamy wtedy informacje o warsztatach w naszych kanałach informacyjnych. Tym sposobem pomagamy budować prestiż Twojego wydarzenia i zachęcamy do udziału w otwartym szkoleniu.

Obejrzyj naszą SALĘ SZKOLENIOWĄ