SALE KONFERENCYJNE

Czekają na Was dwie komfortowo wyposażone i wygodne sale konferencyjne w ścisłym centrum miasta. Zapewniamy wynajem sal konferencyjnych na dni oraz wynajem sal na spotkania na godziny.

Duża sala konferencyjna

z przepięknym widokiem na Wawel i Wisłę, jasna i przestronna, idealna na szkolenia, warsztaty, kursy, wydarzenia, zajęcia językowe (do 20 osób). Jeśli spodziewasz się uczestników spoza Krakowa, to zdecydowanie wybór tej sali szkoleniowej będzie dodatkowym atutem.
Cena za dzień (8 godz.) od 200 zł netto
Cena za godz. od 35 zł netto

Mała sala spotkań

kameralna sala szkoleniowa, wyposażona w wygodne fotele, idealna na spotkania biznesowe, coaching, rozmowy kwalifikacyjne, egzaminy (do 7 osób).
Cena za dzień (8 godz.) od 180 zł netto
Cena za godz. od 30 zł netto

W obu salach udostępnimy flipchart, tablice magnetyczne naścienne/ stojące, ścianę tablicową, dostęp do szybkiego wifi, projektor. Zapewniamy catering w zależności od potrzeb może to być tylko kawa/ herbata lub całe zestawy obiadowe. Przerwy kawowe i kameralna atmosfera kamienicy zbliża uczestników i sprzyja networking’owi. W przepięknej okolicy Wawelu i Wisły, gdzie znajdują się sale szkoleniowe mamy również sprawdzone miejsca na lunch, zatem chętnie polecimy, gdzie dobrze zjeść.

W związku z tym, iż sala konferencyjna znajduje się w centrum Krakowa zapewniony jest łatwy dojazd zarówno tramwajem, jak i autobusem. Zobacz jakim środkiem komunikacji publicznej będzie Ci najłatwiej do nas dojechać. Auto możesz zaparkować na ulicy w pobliżu biura lub w parkingu podziemnym Wawel, 20 metrów od miejsca, gdzie zlokalizowane są sale konferencyjne.

Rezerwując salę prześlij nam:

  • datę oraz godziny spotkania,
  • liczbę uczestników,
  • preferowane ustawienie stołów i krzeseł: teatralne, szkolne, litera U, Litera L, zespołowe, spotkanie (kameralne),
  • opcję cateringu: kawa/ herbata, soki, woda, kruche ciastka/ słone przekąski, kanapki/ tarty, do uzgodnienia zestawy obiadowe.

W jednym mailu potwierdzimy rezerwację i prześlemy wszystkie niezbędne informacje, aby wynajem sali szkoleniowej był łatwy i przyjemny.

Jeśli Twoje szkolenie jest wydarzeniem otwartym, czyli wykorzystujesz internetowe platformy tematyczne, serwisy ogłoszeniowe oraz media społecznościowe, aby zebrać grupę na kurs/ zajęcia, możemy również pomóc w promocji wydarzenia. Zamieszczamy wtedy informacje o warsztatach w naszych kanałach informacyjnych. Tym sposobem pomagamy budować prestiż Twojego wydarzenia i zachęcamy do udziału w otwartym szkoleniu.

Obejrzyj wielofunkcyjne SALE KONFERENCYJNE