13256409_10153855038118462_5495584116873621963_n.jpg

Sprzedaję na Etsy

ETSY to globalne, wirtualne targowisko skupiające sprzedawców unikalnych, handmadowych produktów, jak i zarówno kupujących je. Społeczność stanowiąca kreatywne biznesy i ich klienci to dusza i serce Etsy.

Dla wielu twórców i artystów Etsy to drzwi to tego, aby zarabiać na tym co się kocha robić, ale także szansa na to, aby swoje produkty sprzedawać w tak odległych miejscach jak np. Nowy Jork, Syndey czy Tokyo.
Choć tworzenie sklepu jest darmowe, a jego obsługa intuicyjna, sprzedawanie wymaga umiejętnego „poruszania” się po platformie i stosownej wiedzy.
Ten warsztat to nie tylko spora dawka Know How, ale też przestrzeń do inspirowania i dzielenia się swoim doświadczeniem.

O MNIE: Nazywam się Zunka Cichos, jestem właścicielką firmy Baboshka, w której zdobyłam doświadczenie jako rękodzielnik, manager, sprzedawca, fotograf, modelka. Dwa lata temu zostałam Ambasadorem Etsy i od tego czasu prowadzę warsztaty zarówno w Polsce jak i zagranicą. Współpracowałam z Agatą Dutkowską w ramach Latającej Szkoły dla Kobiet dzieląc się z dziesiątkami osób sekretami sprzedaży na platformie Etsy. Uczę się Psychologii Procesu, co ma duży wpływ na moje postrzeganie świata, także w odniesieniu do prowadzenia biznesu i warsztatów. Jestem eksperymentatorem, osobą która eksploruje życie, stale uczyć się nowych rzeczy, aby dzielić się nimi ze światem.
https://www.etsy.com/shop/baboshkaa

DLA KOGO?

– dla początkujących – dla osób, którym sprzedaż produktów on- line zagranicę wydaje się czarną magią, dla osób które są przekonane, że sobie nie poradzą jako międzynarodowi sprzedawcy oraz dla tych, którzy chcą wyjść ze swoim produktem w świat i szukają nowych dróg aby tego dokonać. Dla spragnionych inspiracji, i informacji. Jasno, powoli pomogę Ci przyswoić wiedzę niezbędną do tego, żeby otworzyć sklep na Etsy i zarabiać na swojej kreatywności.

– dla zaawansowanych – dla osób, które już mają swój sklep, ale nie są zadowolone ze sprzedaży lub jej wcale nie mają. Dla zrezygnowanych i podupadłych na duchu, którzy porzucili swoje sklepy oraz dla tych, którzy chcą rozwinąć swój kreatywny biznes na Etsy.

Zapraszam Ciebie jeśli jesteś twórcą i zależy Ci na tym aby w swoim życiu zarabiać na tym co kochasz robić, być swoim własnym szefem, prowadzącym kreatywny biznes oraz zasilać swoje konto w euro lub dolary.

Podczas warsztatu dowiesz się:
– Jak mieć klientów na całym świecie
– Jak wystawiać swoje produkty, jak je fotografować i opisywać
– Jakie dobierać odpowiednie słowa kluczowe i czym one są
– Jak się reklamować, promować i dotrzeć do większej liczby odbiorców za pośrednictwem Social Media
– Jak zbudować sklep aby w pełni oddał ducha i filozofię Twojej marki

Dzięki narzędziom oraz tajnikom Etsy, którymi się z Tobą podzielę Twój biznes może nabrać wiatru w żagle!!!

A na koniec niespodzianka:)))Żeby zbalansować ilość przyjętej wiedzy z dobrą zabawą i magią warsztat zakończymy tworzeniem laleczki mocy biznesowej. Każda z Was wyjdzie z takim talizmanem z warsztatów.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

INWESTYCJA: 120 zł
MIEJSCE: Kraków BIÓRO Plac na Groblach 8/5
CZAS: 17.00 – 20.00
BILETY: http://368853-1.evenea.pl/