Coworking / BIURO SERWISOWANE

BIóRO coworking Kraków czyli coworking inaczej… jak wskazuje sama nazwa naszego coworku. Bo to bardziej wspólne wynajmowanie biura, niż biurka na godziny tzw. hot desk. W naszym biurze coworkingowym wszystkie biurka są dedykowane. A co ważne, proponujemy tylko biurka na wynajem w trybie długoterminowym. U nas można wynająć biurko na min. miesiąc. Odpada zatem wynajem biurka na godziny i dni. Dlaczego? Bo dla nas ważne jest, aby pracować w bezpiecznej i przyjaznej przestrzeni coworkingowej. BióRO to coworking, w którym spotykasz codziennie te same uśmiechnięte twarze. Gdzie możesz rozwijać wspólne tematy i zarażać swoimi pasjami sąsiada przy biurku obok. Gdzie możesz zostawić swój ulubiony kubek w kuchni, żel pod prysznic w łazience i kapcie w przedpokoju. Gdzie zawsze o tej samej porze i z tymi samymi ludźmi będziesz pił kawę parzoną w określonej temperaturze by wydobyć jej niesamowity smak… Zawiało nudą czy zostałeś zaintrygowany? Nasze kameralne biuro nie jest dla każdego coworkera, ale dla tych, którzy cenią sobie powyższe wartości. W ten sposób tworzymy przytulną, domową atmosferę, gdzie w spokoju możesz skupić się na pracy. Coworking BióRO to więcej niż wspólna przestrzeń do pracy, więcej niż biuro na godziny. To miejsce tworzone przez ludzi, którzy w nim przebywają.
Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszego coworku, dostaniesz do dyspozycji biurko z szafką i wygodnym fotelem, gdzie możesz zostawić komputer i inne rzeczy potrzebne na co dzień w pracy i po pracy.
Nienormowany czas pracy to dość popularne ostatnio określenie. Zatem nasz coworking idzie za trendami i proponuje dostęp do biura coworkingowego 24/7 z zamkiem na kod. Niby nic, a wszyscy się ucieszyli jak wprowadziliśmy to udogodnienie. Możesz pracować w dzień lub w nocy. A jeśli zostanie Ci coś do zrobienia na weekend, to też możesz wpaść. Masz dostęp do biura coworkingowego kiedy tylko masz ochotę popracować lub w inny sposób spędzić czas przy biurku.
Praca w coworkingu będzie przyjemniejsza dzięki wspaniałej kawie z ekspresu ciśnieniowego. A jeśli lubisz poczuć się jak w domu, to czekają na Ciebie przytulne kocyki. Pomimo przytulnej atmosfery, nie zabraknie Ci motywacji, bo zapewnią ją sąsiedzi przy biurkach w coworkingu.
W związku z tym, iż biuro coworkingowe znajduje się w centrum Krakowa zapewniony jest łatwy dojazd każdym środkiem transportu. Jeśli śmigasz po mieście rowerem, to mamy dla Ciebie stanowiska rowerowe tuż pod drzwiami coworkingu. Podpisując umowę z naszym coworkingiem możesz również wykupić abonament na strefę parkowania Stare Miasto za 50 zł/m-c! Takiego bonusu chyba się nie spodziewałeś…
Nadal zastanawiasz się dlaczego BióRO to coworking inaczej? Wpadnij na dzień próbny, żeby zobaczyć czym różnimy się od innych. Może się polubimy 😉 Kliknij na przycisk z boku lub w zakładce kontakt i zarezerwuj dzień, który Ci pasuje.

Podsumowując, dostajesz…

  • własne biurko na wynajem z szafką i wygodnym fotelem, na którym spokojnie zmieszczą się dwa monitory
  • najlepszy adres do rejestracji firmy/ korespondencyjny w Krakowie
  • szybki internet
  • dostęp do urządzeń biurowych: skaner, drukarka i ksero
  • kuchnię wyposażoną, m.in. w ekspres ciśnieniowy i mikrofalówkę, z nielimitowaną kawą i smakowymi herbatami oraz własne miejsce w lodówce,
  • możliwość wykupienia abonamentu parkingowego w strefie Stare Miasto w cenie 50 zł/m-c
  • bezpłatny dostęp do sali spotkań

Ceny za biurko dedykowane w coworkingu

(jw w naszym coworku tylko takie w ofercie) rozpoczynają się od 420 zł netto/ m-c i ustalane są indywidualnie. Od czego to zależy? Zapytaj!

Wybierz swoje biurko w Coworkingu BióRO

BIURO SERWISOWANE

W ramch biura coworkingowego posiadamy mini biuro dla firmy/ zespołu programistów/ freelancerów, które pomieści do 10 biurek albo mniej + kącik chill out z sofą i pufami. Jasne i przestronne biuro w centrum Krakowa. W pakiecie wszystkie elementy dostępne dla coworkerów zgodnie z powyższą listą oraz prywatność i elastyczność w zakresie usług i warunków umowy.

Cena za prywatny pokój w coworkingu 

rozpoczyna się od 2900 zł netto/ m-c i ustalana jest indywidualnie. Od czego to zależy? Zapytaj!