coworking-za-darmo-Krakow-s.jpg

COWORKING ZA DARMO – jesienna promocja

COWORKING ZA DARMO – jesienna promocja zakończy się wraz z ostatnim spadającym liściem… 🍂 Zatem spieszcie już teraz zasięgnąć więcej informacji. Szczegóły poniżej ⬇️

Nowe miejsce = nowe możliwości!

Nasza nowa siedziba znajduje się przy ul. Sobieskiego 6/ 12 w Krakowie.
10 min do Dolnych Młynów
10 min do AGH
10 min do Rynku Głównego

W naszym kameralnym coworkingu z dostępem 24/7 mamy tylko dedykowane biurka. Dlatego też możesz bezpiecznie zostawić swoje rzeczy na biurku oraz w szafce pod biurkiem. W przedpokoju możesz przebrać buty na kapcie, a w lodówce zostawić lunch i przekąski. Mamy też łazienkę z wanną i prysznicem, gdybyś chciał się odświeżyć po treningu, albo jeździe na rowerze. Codziennie przy biurku obok będziesz miał tego samego sąsiada i wspólne tematy do obgadania. Wolisz pracować wieczorami? Nie ma problemu. W związku z tym, że wejście do biura jest na kod, możesz korzystać z niego o każdej porze dnia i nocy. Domową atmosferę w jesienne wieczory zapewni Ci też ciepły kocyk i gorąca herbata w wielu smakach. Potrzebujesz pobudzenia? Mocna kawa z ciśnieniowego ekspresu postawi Cię na nogi. Jeśli zatem odpowiada Ci domowa atmosfera z motywacją wspólnej pracy… WPADAJ DO NAS!

Dla każdego, kto zdecyduje się na naszą przestrzeń coworkingową zanim nastanie sroga zima, mamy specjalną ofertę… DEDYKOWANE BIURKO w BIóRO na miesiąc za free w ramach oferty COWORKING ZA DARMO – jesienna promocja!

…jeśli zdecydujesz się u nas zadomowić na co najmniej pół rok.

Jeśli trudno Ci podjąć decyzję na tak długi okres czasu, mamy opcję pośrednią. Możesz podpisać umowę na 3 m-ce i dostaniesz biurko gratis na 1/2 miesiąca. Co Ty na to?

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z bezpłatnego dnia próbnego. Zapraszamy!

Więcej informacji na temat naszego coworkingu można uzyskać na stronie bioro.pl.