14434834_796324993804288_7679172667830668427_o.jpg

Codevening – dobry wieczór z kodowaniem

Akademia 108 pragnie zaprosić na kolejną edycję tego wydarzenia. Jest to niezwykłe spotkanie towarzysko – technologiczne, które pomoże Wam nie tylko przekonać się czym zajmuje się Front – End Deweloper, ale również będziecie mieli okazję bliżej nas poznać.

Już z początkiem listopada ruszamy z naszymi kursem BASIC: Front – End Deweloper. Chcemy pokazać i przede wszystkim zarazić Was pasją jaką jest dla nas programowanie. Jeśli rozważasz dalsze kształcenie się w tym temacie, postanowiłeś zmienić swoje życie o sto osiemdziesiąt stopni i dzielisz z nami te same zainteresowania to koniecznie musimy się poznać!

W trakcie warsztatów pokażemy Ci jak porozumiewać się językiem HTML i CSS oraz zaprezentujemy jak strona może stać się dynamiczna za pomocą JavaScript.

Jeśli chcesz spędzić czas kreatywnie otoczony fajnymi i pozytywnymi ludźmi to nie masz na co czekać! Jedyne czego potrzebujesz to Twój komputer, edytor tekstu (http://brackets.io/) oraz uśmiech na twarzy. Wstęp jest wolny, a ilość miejsc ograniczona.

To co? Do zobaczenia?